Doprava a platba

DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK DO 18.12.2022

1) BALÍKOVNA (BALÍK DO BALÍKOVNY)

Vaše zásilka by měla být připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání, na zvolené pobočce. Na možnost vyzvednutí budete informování SMS nebo e-mailem.

65,- Kč. Při platbě kartou, nebo převodem. (Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, aby vám byla odeslána co nejdříve)

Platba na dobírku není ani u jedné z možností z interních důvodů pro tento způsob přepravy možná. 

Balík na Vás počká 7 úložních dní. Pozor u Balíkovna Boxu jsou to jen 2 pracovní dny. Doporučujeme proto Balíkovna Box nepoužívat.

 

Svou zásilku můžete sledovat na webu České pošty https://www.postaonline.cz/trackandtrace

2) PPL

Pro doručení vašeho balíčku můžete využít služby PPL. Kurýr na vaši adresu dorazí mezi 8. a 18. hodinou. Pokud uvedete adresu k sobě do práce, nezapomeňte uvést i název firmy. Kurýrovi můžete zaplatit hotově i kartou.

 119,- Kč. Při platbě kartou, nebo převodem na účet. (Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, aby vám byla odeslána co nejdřív)

 158,- Kč. Při platbě na dobírku. (Objednávku zaplatíte při převzetí kurýrovi)

Pohyb své zásilky můžete sledovat na webu PPL https://www.ppl.cz/  

3) ZÁSILKOVNA 

POUZE BALÍKY DO 5KG (např. 3ks svíček)

Váš balíček si můžete vyzvednout na vaší nejbližší Zásilkovně

Platba převodem na náš účet, nebo kartou: 85,- Kč. (Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, aby vám byla odeslána co nejdřív)

Platba na dobírku není z interních důvodů pro tento způsob přepravy možná. 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Platba na dobírku není z interních důvodů pro tento způsob přepravy možná. 

Maximální hmotnost balíčku poslaného přes Zásilkovnu je 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 120 cm (tomu odpovídá například zásilka s rozměry 50 × 40 × 30 cm), přičemž maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm. Pokud zjistíme, že váha nebo rozměr zásilky převyšuje možnosti Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném způsobu dopravy.

 DOPRAVA SLOVENSKO:

PPL

Pro doručení vašeho balíčku můžete využít služby PPL. Kurýr na vaši adresu dorazí mezi 8. a 18. hodinou. Pokud uvedete adresu k sobě do práce, nezapomeňte uvést i název firmy. 

Z technických důvodů lze využít pouze při platbě převodem. 

 5,80,- EUR. Při platbě převodem na účet. (Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, aby vám byla odeslána co nejdřív)

Pohyb své zásilky můžete sledovat na webu PPL https://www.ppl.cz/