Doprava a platba

1) BALÍKOVNA (BALÍK DO BALÍKOVNY)

Vaše zásilka by měla být připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání, na zvolené pobočce. Na možnost vyzvednutí budete informování SMS nebo e-mailem.

69,- Kč. Při platbě kartou, nebo převodem. (Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, aby vám byla odeslána co nejdříve)

Balík na Vás počká 7 úložních dní. Pozor u Balíkovna Boxu jsou to jen 2 pracovní dny. Doporučujeme proto Balíkovna Box nepoužívat.

 Svou zásilku můžete sledovat na webu České pošty https://www.postaonline.cz/trackandtrace

Lze zasílat balíky do maximální váhy 15kg.

 

2) PPL NA ADRESU

Pro doručení vašeho balíčku můžete využít služby PPL. Kurýr na vaši adresu dorazí mezi 8. a 18. hodinou. Pokud uvedete adresu k sobě do práce, nezapomeňte uvést i název firmy. Kurýrovi můžete zaplatit hotově i kartou

 119,- Kč. Při platbě kartou, nebo převodem na účet. (Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, aby vám byla odeslána co nejdřív)

 158,- Kč. Při platbě na dobírku. (Objednávku zaplatíte při převzetí kurýrovi)

Lze zasílat pouze balíky do maximální váhy 25kg.

Pohyb své zásilky můžete sledovat na webu PPL https://www.ppl.cz/  

3) PPL -  VÝDEJNÍ MÍSTO

Váš balíček bude doručen do vámi vybraného výdejního místa PPL Parcelshop. Tam na vás počká po dobu pěti dnů. 

 59,- Kč. Při platbě kartou, nebo převodem na účet. (Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, aby vám byla odeslána co nejdřív)

Lze zasílat pouze balíky až do váhy 31kg.

Pohyb své zásilky můžete sledovat na webu PPL https://www.ppl.cz/  

4) ZÁSILKOVNA 

POUZE BALÍKY DO 5KG 

Váš balíček si můžete vyzvednout na vaší nejbližší Zásilkovně

Platba převodem na náš účet, nebo kartou: 85,- Kč. (Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, aby vám byla odeslána co nejdřív)

Maximální hmotnost balíčku poslaného přes Zásilkovnu je 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 120 cm (tomu odpovídá například zásilka s rozměry 50 × 40 × 30 cm), přičemž maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm. Pokud zjistíme, že váha nebo rozměr zásilky převyšuje možnosti Zásilkovny, zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi na jiném způsobu dopravy.

Platba na dobírku pro objednávky do výdejních míst jednotlivých přepravců, není bohužel z interních důvodů možná. 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267